WordPress SEO - en to nl translation catalogue (486 entries)

en:  (because of date display)
nl: (vanwege datumweergave)

en: %s Archive
nl: %s Archief

en: %s Archives
nl: %s Archieven

en: %s License
nl: %s Licentie

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
nl: %s het is niet mogleijk om te controleren op updates. Errormelding: <em>%s</em>

en: %s restored to default SEO settings.
nl: %s is hersteld naar standaard SEO instellingen.

en: %s, Author at %s
nl: %s, auteur op %s

en: %s: License Settings
nl: %s: Licentie Instellingen

en: (HTML allowed)
nl: (HTML toegestaan)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
nl: (deactiveer jouw licentie om deze op een andere WordPress site te activeren)

en: , and meta keywords data deleted.
nl: en meta-zoekwoorden verwijderd.

en: , and old data deleted.
nl:  en oude data verwijderd.

en: .htaccess file
nl: .htaccess bestand

en: 1 - Highest priority
nl: 1 - Hoogste prioriteit

en: 404 pages
nl: 404 pagina's

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
nl: <a href="%s">Wist je dat je licentie geupgrade kan worden?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
nl: <a href="%s">Je licentie verloopt over %d dagen, wil je deze verlengen?</a>

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
nl: <strong>%s versie %s</strong> is beschikbaar. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Kijk hier wat er is vernieuwd</a> of <a href="%s" %s>update nu</a>.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief van de bericht-auteur, met de naam van de auteur als linktekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar je website, met de naam van je website en beschrijving als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar je website, met de naam van je website als linktekst.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
nl: Een metabeschrijving is geschreven, maar bevat geen belangrijkste zoekwoord.

en: Action
nl: Actie

en: Activate License
nl: Activeer Licentie

en: Add <code>noodp</code> meta robots tag sitewide
nl: <code>noodp</code> meta-robots-tag voor de hele site

en: Add <code>noydir</code> meta robots tag sitewide
nl: <code>noydir</code> meta-robots-tag voor de hele site

en: Add Another Facebook Admin
nl: Voeg en andere Facebook admin toe.

en: Add Facebook Admin
nl: Facebook admin toevoegen

en: Add Twitter card meta data
nl: Voeg Twitter card metadata toe

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
nl: Voeg Twitter card meta data toe aan je site's <code>&lt;head&gt;</code> sectie.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
nl: Bericht voor Admin: deze pagina toont geen meta description omdat er geen is opgegeven. Schrijf er een specifiek voor deze pagina of ga naar het SEO -> Titels menu om een template in te stellen.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
nl: Geavanceerde <code>meta</code> robots instellingen voor deze pagina.

en: Advanced Variables
nl: Geavanceerde Variabelen

en: After content publication, the plugin automatically pings Google and Bing, do you need it to ping other search engines too? If so, check the box:
nl: Nadat de inhoud is gepubliceerd, zal de plugin automatisch Google en Bing pingen, wil je ook dat andere zoekmachines worden gepingd? Selecteer:

en: Alexa Verification ID
nl: Alexa verificatie ID

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
nl: All in Onse SEO (oude versie) data succesvol geïmporteerd.

en: Allow tracking
nl: Tracking toestaan

en: Allow tracking of this WordPress install's anonymous data.
nl: Sta deze WordPress installatie toe om anonieme data te verzamelen.

en: Always include
nl: Altijd invoegen

en: Always index
nl: Altijd indexeren

en: Always noindex
nl: noindex toestaan

en: Analyze this page
nl: Analyseer deze pagina

en: Anchor text for the Homepage
nl: Linktekst voor de homepage

en: Archives
nl: Archief

en: Archives for
nl: Archief voor

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
nl: Weet je zeker dat je alle SEO instellingen wil resetten?

en: As you're on NGINX, you'll need the following rewrites:
nl: Aangezien je NGINX gebruikt heb je de volgende rewrites nodig:

en: Attachment caption
nl: Bijlage-onderschrift

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
nl: Bijlage bij berichten worden in de database als berichten opgeslagen, dit betekent dat ze toegankelijk zijn onder hun eigen URL's als je ze niet doorstuurt, als je dit wel instelt zullen deze doorgestuurd worden naar het bericht waar ze bij horen.

en: Author Archives
nl: Auteur-archieven

en: Auto detect
nl: Automatisch herkennen

en: Automatic prioritization
nl: Automatische prioriteit

en: Bad
nl: Slecht

en: Blog %s not found.
nl: Blog %s is niet gevonden.

en: Bold the last page in the breadcrumb
nl: Maak de laatste pagina in de kruimelpad vetgedrukt

en: Breadcrumb for 404 Page
nl: Kruimelpad voor 404-pagina's

en: Breadcrumbs Settings
nl: Kruimelpad-instellingen

en: Breadcrumbs Title
nl: Kruimelpadtitel

en: Breadcrumbs title
nl: Kruimelpadtitel

en: Canonical
nl: Canonieke

en: Canonical Settings
nl: Canonieke instellingen

en: Check
nl: Controleer

en: Check Google Cache
nl: Google Cache controleren

en: Check Headers
nl: Headers controleren

en: Check Inlinks (OSE)
nl: Inlinks (OSE) controleren

en: Check Keyword Density
nl: Zoekwoorddichtheid controleren

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
nl: Selecteer dit om de XML sitemap-functie aan te zetten.

en: Clean Permalink Settings
nl: Verwijder permalinkinstellingen

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
nl: Opschonen van de <code>&lt;head&gt;</code>

en: Clear all Facebook Data
nl: Alle facebook data opschonen

en: Close
nl: Sluiten

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Content of your RSS Feed
nl: Inhoud van je RSS feed

en: Content to put after each post
nl: Content die na elk bericht moet komen te staan

en: Content to put before each post in the feed
nl: Content die voor elk bericht in de feed moet komen

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Create robots.txt file
nl: Maak robots.txt bestand

en: Current option:
nl: Huidige optie:

en: Currently connected Facebook admins:
nl: Momenteel verbonden Facebook admins:

en: Custom Post Type Archives
nl: Custom post type archieven

en: Date Archives
nl: Datum-archieven

en: Date in Snippet Preview
nl: Datum in Snippet voorvertoning

en: Deactivate License
nl: Deactiveer Licentie

en: Debug Information
nl: Debug Informatie

en: Default Settings:
nl: Standaardinstellingen:

en: Default for first tier pages
nl: Standaard voor de hoofdpagina's

en: Default for post type, currently: %s
nl: Standaard voor berichttype, momenteel: %s

en: Default for second tier pages and posts
nl: Standaard voor de subpagina's en berichten

en: Default settings
nl: Standaard instellingen

en: Delete the old data after import? (recommended)
nl: Oude data verwijderen na import? (aanbevolen)

en: Description
nl: Omschrijving

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
nl: Schakel het geavanceerde gedeelte van de WordPress SEO meta box uit.

en: Disable the author archives
nl: Zet de auteur-archieven uit

en: Disable the date-based archives
nl: Datum gebaseerde archieven uitschakelen

en: Do not allow tracking
nl: Tracking niet toestaan

en: Do not use a Facebook App as Admin
nl: Gebruik Facebook App niet als Admin

en: Earlier found meta description was not found in file. Renewed the description test data.
nl: De eerder gevonden meta description is niet gevonden in dit bestand. De description test data is vernieuwd.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit the content of your .htaccess:
nl: Inhoud van je .htaccess bewerken:

en: Edit the content of your robots.txt:
nl: Bewerk de inhoud van je robots.txt:

en: Edit this item
nl: Bewerk dit item

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
nl: Of verwijder ze (dit kan met de "Los op" button) of zet WP SEO XML sitemaps uit.

en: Email
nl: E-mail

en: Enable Breadcrumbs
nl: Gebruik kruimelpad

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
nl: Forceer een slash aan het eind van alle categorie- en tag-URL's

en: Entries per page
nl: Woorden per pagina

en: Error 404: Page not found
nl: Error 404: pagina niet gevonden

en: Exclude post types
nl: Sluit berichttypes uit

en: Exclude taxonomies
nl: Sluit taxonomieën uit

en: Existing Yoast Meta Description
nl: Bestaande Yoast Meta Description

en: Existing Yoast SEO Title
nl: Bestaande Yoast SEO Titel

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Export
nl: Exporteren

en: Export & Import SEO Settings
nl: Exporteer &amp; importeer SEO instellingen

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
nl: Exporteer je WordPress SEO instellingen hier, om later weer te kunnen importeren of bij een andere site te importeren.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Facebook Description
nl: Facebook beschrijving

en: Facebook Image
nl: Facebook afbeelding

en: Facebook Insights and Admins
nl: Facebook Insights en Admins

en: Facebook Page URL
nl: Facebook Pagina URL

en: Facebook Title
nl: Facebooktitel

en: Facebook profile URL
nl: Facebook profiel URL

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
nl: Je licentie is niet geactiveerd, jouw licentie sleutel lijkt ongeldig te zijn.

en: Failed to deactivate your %s license.
nl: Deactivatie van jouw %s licentie is mislukt.

en: Failed to remove hardcoded meta description.
nl: Het verwijderen van de hardcoded meta description is mislukt.

en: File Editor
nl: Bestandsbewerker

en: Fix it.
nl: Repareren.

en: Focus KW
nl: Belangrijkste zoekwoord

en: Focus Keyword
nl: Focus zoekterm

en: Focus keyword not set.
nl: Aandachtskernwoord niet ingesteld.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For the date based archives, the same applies: they probably look a lot like your homepage, and could thus be seen as duplicate content.
nl: Voor datum gebaseerde archieven gaat hetzelfde op: ze lijken waarschijnlijk veel op je homepage en kunnen dus mogelijk als dubbele content gezien worden.

en: Force Transport
nl: Transport forceren

en: Force http
nl: http forceren

en: Force https
nl: https forceren

en: Force rewrite titles
nl: Forceer herschrijven van titels

en: Force the canonical to either http or https, when your blog runs under both.
nl: Forceer de 'canonieken' tot ofwel http of https, als je website onder allebei draait.

en: Frontpage settings
nl: Voorpagina instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Good
nl: Goed

en: Google Publisher Page
nl: Google bedrijfspagina

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
nl: Google Site Search URL's zien er raar uit, maar als je Google Site Search gebruikt, dan wil je ze waarschijnlijk niet verwijderen.

en: Google Webmaster Tools
nl: Google webmaster tools

en: Google+ Description
nl: Google+ beschrijving

en: Google+ Image
nl: Google+ Afbeelding

en: Google+ Title
nl: Google+ Titel

en: HeadSpace2 data successfully imported
nl: HeadSpace2 data succesvol geïmporteerd

en: Help improve WordPress SEO
nl: Help WordPress SEO verbeteren

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide RSD Links
nl: Verberg RSD links

en: Hide RSS Links
nl: Verberg RSS links

en: Hide Shortlink for posts
nl: Verberg Shortlink voor berichten

en: Hide WLW Manifest Links
nl: Verberg WLW Manifest links

en: Homepage &amp; Front page
nl: Homepage &amp; voorpagina

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nl: Hoe voeg je een kruimelpad toe aan je thema

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nl: Groot SEO probleem: Je blokkeert toegang voor robots.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
nl: Ik weet niet waarom je meta keywoorden wilt gebruiken, maar als je dat wilt, vink dit aan.

en: I know, don't bug me.
nl: Ik weet het, laat me met rust.

en: If you choose a permalink for your posts with <code>.html</code>, or anything else but a / on the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
nl: Als je kiest voor een permalink voor je berichten met <code>.html</code>, of alles behalve een / aan het eind, zal WordPress toch een / aan het eind toevoegen aan niet-bericht-pagina's.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
nl: Wanneer je niet de metabeschrijving wil gebruiken voor het delen van berichten op Facebook, maar een andere omschrijving wil, schrijf het dan hier.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
nl: Als je de meta beschrijving niet wilt gebruiken om het bericht op Google+ te delen, maar een andere beschrijving wilt, kun je dit hier schrijven.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een .htaccess bestand had die je zou kunnen bewerken, dan kan je hem hier aanpassen.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een robots.txt bestand had die je zou kunnen bewerken, dan kan je hem hier aanpassen.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
nl: Als je een Google+ pagina voor je bedrijf hebt, vul dan hier de URL in en link het op je Google+ Over Mij pagina.

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
nl: Wanneer je hierboven iets invoert, overschrijft het je %smeta keywords template%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with <code>?utm_</code>, check this box. You shouldn't use these btw, you should instead use the hash tagged version instead.
nl: Als je Google Analytics campagneparameters gebruikt die met <code>?utm_</code> beginnen, selecteer deze optie. Je zou deze trouwens niet moeten gebruiken, je kan beter de 'hash tagged' versie gebruiken.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
nl: Als je wilt voorkomen dat /pagina/2/ en verder in welk archief dan ook verschijnen in de zoekresultaten, zet dit dan aan.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
nl: Als je de standaardinstellingen van WordPress SEO wilt terugzetten, klik dan op deze button.

en: If you're running a one author blog, the author archive will always look exactly the same as your homepage. And even though you may not link to it, others might, to do you harm. Disabling them here will make sure any link to those archives will be 301 redirected to the homepage.
nl: Als je site maar een auteur heeft, dan zal het auteursarchief er altijd precies hetzelfde uitzien als je homepage. En ook al link je er niet naar toe, anderen kunnen dat misschien wel doen om je te schaden. Schakel deze uit om te zorgen dat elke link naar deze archieven worden doorgestuurd met een 301 naar je homepage.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
nl: Wanneer je een andere SEO plugin hebt gebruikt, gebruik dan de %sSEO Data Transporter%s plugin om je data over te zetten. It Rocks!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
nl: Als je .htaccess schrijfbaar zou zijn, zou je het hier kunnen bewerken.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
nl: Wanneer je robots.txt beschrijfbaar zou zijn, zou je het hier kunnen bewerken.

en: If your theme supports my breadcrumbs, as all Genesis and WooThemes themes as well as a couple of other ones do, you can change the settings for those here. If you want to modify your theme to support them, %sfollow these instructions%s.
nl: Wanneer je thema mijn kruimelpad ondersteunt, zoals alle Genesis en WooThemes thema&#39;s en enkele andere, kun je hier de instellingen daarvoor wijzigen. Om je thema aan te passen zodat deze ze ook ondersteunt, %svolg deze instructies%s.

en: Ignore.
nl: Negeren.

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Import
nl: Importeren

en: Import & Export
nl: Importeren &amp; exporteren

en: Import &amp; Export
nl: Importeren &amp; exporteren

en: Import from All-in-One SEO?
nl: All-in-One SEO importeren?

en: Import from HeadSpace2?
nl: HeadSpace2 importeren?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
nl: OUDE All-in-One SEO importeren?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
nl: RSS Footer (by Yoast) importeren?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
nl: Robots Meta (by Yoast) importeren?

en: Import from WooThemes SEO framework?
nl: Importeren vanuit WooThemes SEO framework?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
nl: Yoast kruimelpad importeren?

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking
nl: Importeer instellingen door <em>settings.zip</em> te lokaliseren en te klikken op

en: Import settings from other plugins
nl: Instellingen van andere plugins importeren

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
nl: In de opgegeven meta description, overweeg: Hoe staat het in verhouding tot de concurrentie? Zou het aantrekkelijker kunnen?

en: Include Taxonomy Metadata
nl: Inclusief Taxonomy Metadata

en: Include in Sitemap
nl: Invoegen in Sitemap

en: Include in sitemap?
nl: Invoegen in sitemap?

en: Internal Links
nl: Interne links

en: Introduction Tour:
nl: Rondleiding:

en: Keyword / keyphrase appears in %s (out of %s) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
nl: Zoekwoord / zoekzin verschijnt in %s (van de %s) ondertitels in de tekst. Hoewel het geen grote rol speelt in de zoekresultaten, helpt het wel.

en: Keyword Research
nl: Zoekterm-onderzoek

en: Leave default
nl: Laat standaard

en: License Key
nl: Licentie Sleutel

en: License status
nl: Licentie status

en: Licenses
nl: Licenties

en: Like this plugin?
nl: Waardeer je deze plugin?

en: Lowest priority
nl: Laagste prioriteit

en: Max entries per sitemap page
nl: Maximaal aantal woorden per sitemap-pagina 

en: Medium priority
nl: Gemiddelde prioriteit

en: Meta Desc.
nl: Meta omschrijving

en: Meta Description
nl: Meta-omschrijving

en: Meta Keywords
nl: Meta-zoektermen

en: Meta Robots Advanced
nl: Meta Robots Geavanceerd

en: Meta Robots Index
nl: Meta robots index

en: Meta description
nl: Metabeschrijving

en: Meta description template
nl: Metabeschrijvingsjabloon

en: Meta description to use for Author page
nl: Metabeschrijving voor de auteurspagina

en: Meta keywords template
nl: Meta-zoektermsjabloon

en: Meta keywords to use for Author page
nl: Meta zoekwoorden voor de auteurspagina

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
nl: Meta-zoektermen voor de archiefpagina van deze tag.

en: More WordPress SEO
nl: Meer WordPress SEO

en: MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen

en: N/A
nl: Nvt

en: Never include
nl: Nooit invoegen

en: New Yoast Meta Description
nl: Nieuwe Yoast Meta Description

en: New Yoast SEO Title
nl: Nieuwe Yoast SEO Titel

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Next
nl: Volgende

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
nl: Ongetwijfeld heb je eerder al een SEO plugin gebruikt, wanneer deze site niet nieuw is. Ik heb het makkelijk gemaakt voor je, hieronder kun je de data importeren. Je kan eerst importeren, controleren of het geslaagd is en daarna nogmaals importeren &amp; verwijderen. Er zal geen dubbele data geïmporteerd worden. 

en: No focus keyword set.
nl: Geen focus sleutelwoord ingesteld.

en: No focus keyword was set for this %s. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
nl: Er is geen focus keyword ingesteld voor deze %s. Wanneer er geen focus keyword wordt opgegeven kan er geen score worden berekend.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Deze pagina heeft geen afbeeldingen, overweeg deze toe te voegen waar geschikt.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
nl: Er is geen metabeschrijving opgegeven, zoekmachines zullen content van de pagina tonen.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Geen externe uitgaande links gevonden op deze pagina, overweeg enkele toe te voegen, waar van toepassing.

en: No post content to analyse.
nl: Geen post content om te analyseren.

en: No settings found in file.
nl: Er zijn geen instellingen in het bestand gevonden.

en: No subheading tags (like an H2) appear in the copy.
nl: Er staan geen sub-titel-tags (zoals een H2) in de tekst.

en: Noindex subpages of archives
nl: Geen index van subpagina's van archieven

en: Noindex this %s
nl: Noindex deze %s

en: None
nl: Geen

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
nl: Let op: in plaats van templates zijn dit de feitelijke titels en metabeschrijvingen voor deze custom post type archiefpagina's.

en: Other
nl: Andere

en: Other variables not to clean
nl: Andere variabelen die niet verwijderd moeten worden

en: Page %d of %d
nl: Pagina %d van %d

en: Page Analysis
nl: Pagina analyse

en: Page Not Found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page URL/Slug
nl: Pagina URL/Slug

en: Page URL:
nl: Pagina URL:

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page title:
nl: Pagina titel:

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
nl: Pagineren van reacties is ingeschakeld. Dit is in 999 van de 1000 gevallen niet nodig, dus het advies is om dit uit te schakelen. Vink hiervoor simpel weg "Reacties over meerdere pagina's verdelen..." uit.

en: Paste your %s license key here..
nl: Plak hier %s jouw licentie sleutel..

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
nl: Mensen maken soms fouten in de links naar jou, of worden soms ongewenste parameters toegevoegd aan het eind van je URLs, dit zorgt ervoor dat je deze allemaal goed kunt doorsturen. Let op dat hoewel deze instelling actief wordt bijgehouden, het bekend is dat deze plugins kan 'breken' en moet daarom de eerste instelling zijn die je uitzet als je problemen tegenkomt nadat je deze plugin hebt geïnstalleerd.

en: Permalink Settings
nl: Permalink instellingen

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
nl: Selecteer de optie(s) hieronder de berichttypes die je <strong>NIET</strong> wil hebben staan in je sitemap:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
nl: Selecteer hieronder de juiste checkbox wanneer er een taxonomy is die je <strong>NIET</strong> wil invoegen in je sitemap:

en: Please create a page title.
nl: Geef een paginatitel op.

en: Please enter a license key in the field below first.
nl: Voer eerst een licentie sleutel in het onderstaande veld in a.u.b.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nl: Selecteer een geldige post type voor taxonomie "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nl: Selecteer a.u.b. een geldige taxonomie voor post type "%s"

en: Poor
nl: Matig

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Post doesn't exist.
nl: Post bestaat niet.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
nl: Post heeft een ongeldige Post Type: %s.

en: Post is set to noindex.
nl: Bericht is ingesteld op noindex.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
nl: Berichttype-archief om in de kruimelpad te laten zien voor:

en: Posts
nl: Berichten

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad-archief

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op de zoekpagina

en: Prefix for the breadcrumb path
nl: Voorvoegsel voor de kruimelpad

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
nl: Voorkom de verwijdering van 'Google Site Search URL's'.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
nl: Voorkomt dat zoekmachines de DMOZ description gebruiken in de zoekresultaten voor pagina's van deze site.

en: Prevents search engines from using the Yahoo! directory description for pages from this site in the search results.
nl: Voorkomt dat zoekmachines de Yahoo! directory description gebruikt in de zoekresultaten voor pagina's van deze site.

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: RSS Footer options imported successfully.
nl: RSS Footer opties succesvol geïmporteerd.

en: RSS Settings
nl: RSS instellingen

en: Re-check theme.
nl: Thema opnieuw controleren.

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
nl: Stuur bijlage-URL's door naar bovenliggende bericht-URL.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
nl: Stuur lelijke URL's door naar mooie permalinks (niet aanbevolen in veel gevallen)

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
nl: Verwijder de blog-pagina in het kruimelpad

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
nl: Verwijder de <code>?replytocom</code> variabelen.

en: Replaced with a posts custom field value
nl: Vervangen door een customfield-waarde van een bericht

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nl: Vervangen door de custom taxonomieën van een bericht, komma gescheiden.

en: Replaced with the category description
nl: Vervangen door de categoriebeschrijving

en: Replaced with the current date
nl: Wordt vervangen door huidige datum

en: Replaced with the current day
nl: Vervangen door de huidige dag

en: Replaced with the current month
nl: Wordt vervangen door huidige maand

en: Replaced with the current page number
nl: Wordt vervangen door het huidige paginanummer

en: Replaced with the current page total
nl: Wordt vervangen door het huidige paginatotaal

en: Replaced with the current search phrase
nl: Wordt vervangen door de huidige zoekzin

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags

en: Replaced with the current time
nl: Vervangen door de huidige tijd

en: Replaced with the current year
nl: Wordt vervangen door huidig jaar

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nl: Vervangen door de bericht-categorieën (door komma's gescheiden)

en: Replaced with the post type plural label
nl: Vervangen door de post type meervoudlabel

en: Replaced with the post type single label
nl: Vervangen door enkelvoudige label van het berichttype

en: Replaced with the post/page ID
nl: Vervangen door de bericht / pagina-ID

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Wordt vervangen door de 'nicename' van de auteur het bericht of de pagina 

en: Replaced with the post/page author's userid
nl: Wordt vervangen door de 'userid' van de auteur het bericht of de pagina 

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (of automatisch gegenereerd als deze niet bestaat)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (niet automatisch gegenereerd)

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Vervangen door de bericht/pagina aangepast tijd

en: Replaced with the posts focus keyword
nl: Wordt vervangen door het belangrijkste zoekterm van het bericht

en: Replaced with the tag description
nl: Vervangen door de tagbeschrijving

en: Replaced with the term description
nl: Vervangen door de tagbeschrijving

en: Replaced with the term name
nl: Vervangen door de tag-naam

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Reset Default Settings
nl: Zet standaardinstellingen terug

en: Restore site to default settings
nl: Website naar standaard instellingen herstellen

en: Restore site to defaults
nl: Website naar standaard herstellen

en: SEO Description
nl: SEO-beschrijving

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: SEO: Bad
nl: SEO: Slecht

en: SEO: Good
nl: SEO: Goed

en: SEO: No Focus Keyword
nl: SEO: Geen focus zoekwoord

en: SEO: Poor
nl: SEO: Matig

en: SEO: Post Noindexed
nl: SEO: Bericht niet geïndexeerd

en: Save MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen opslaan

en: Save changes to .htaccess
nl: Veranderingen in .htaccess bewaren

en: Save changes to Robots.txt
nl: Bewaar de veranderingen in Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
nl: Bewaar je instellingen om XML Sitemaps te activeren.

en: Search for "%s"
nl: Zoek naar "%s"

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select an app to use as Facebook admin:
nl: Selecteer een app om te gebruiken als Facebook admin:

en: Separator between breadcrumbs
nl: Scheidingsteken tussen kruimels

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
nl: De "%s" instelling is niet langer ingebruik en daarom verwijderd.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen konden niet geïmporteerd worden:

en: Settings successfully imported.
nl: Instellingen succesvol geïmporteerd.

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
nl: Moet deze pagina te allen tijden in de XML Sitemap voorkomen, ongeacht de Robots Meta instellingen?

en: Site Admins (default)
nl: Sitebeheerders (standaard)

en: Site Twitter Username
nl: Site Twittergebruikersnaam

en: Sitemap Priority
nl: Sitemap prioriteit

en: Sitewide <code>meta</code> settings
nl: <code>meta</code>-instellingen voor de hele site

en: Sitewide settings
nl: instellingen voor de hele website

en: Snippet Preview
nl: Snippet voorbeeld

en: Social settings
nl: Social instellingen

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
nl: Sommige bestanden konden niet worden verwijderd. Verwijder deze via FTP.

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

en: Start Tour
nl: Start rondleiding

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
nl: Verwijder de categoriebasis (normaal <code>/category/</code>) uit de categorie URL.

en: Subscribe
nl: Aanmelden

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
nl: %s met succes als Facebook admin toegevoegd!

en: Successfully cleared all Facebook Data
nl: Alle Facebook data met succes geschoond

en: Successfully removed admin %s
nl: Admin %s met succes verwijderd

en: Successfully retrieved your apps from Facebook, now select an app to use as admin.
nl: Je apps zijn met succes van Facebook opgehaald, selecteer nu een app om als admin te gebruiken.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Super Admins only
nl: Alleen Superbeheerders

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
nl: Neem deze rondleiding om snel wegwijs te worden in het gebruik van deze plugin.

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
nl: Taxonomie om in de kruimelpad te laten zien voor:

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
nl: De <code>meta</code>-omschrijving is beperkt tot %s chars%s, %s tekens over.

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
nl: De kruimelpad-titel wordt gebruikt in het kruimelpad waar deze %s voorkomt.

en: The SEO Title defaults to what is generated based on this sites title template for this posttype.
nl: De SEO-titel is standaard gebaseerd op de titel-template voor dit berichttype op deze website.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
nl: De SEO-beschrijving wordt gebruikt voor de meta-beschrijving op de archiefpagina voor dit woord.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
nl: De SEO titel wordt gebruikt op de archief pagina voor deze uitdrukking.

en: The URL that this page should redirect to.
nl: De URL waar deze pagina naar zou moeten redirecten.

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
nl: De beschikbare ruimte is korter dan de gebruikelijke 155 tekens omdat Google zelf graag nog de datum van publicatie wil toevoegen.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
nl: De canonical URL waar deze pagina naar zou moeten verwijzen, laat leeg om naar de eigen permalink te verwijzen. %sCross domain canonical%s wordt ook ondersteund.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
nl: De canonieke link wordt getoond op de archiefpagina van deze uitdrukking.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
nl: De inhoud scoort %s in de %s test en dus waarschijnlijk %s om te lezen. %s

en: The default card type to use
nl: Het standaard 'card type' om te gebruiken.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
nl: De volgende bestand(en) zorgt/zorgen dat je XML sitemaps niet goed werkt:

en: The images on this page are missing alt tags.
nl: De afbeeldingen op deze pagina missen alt tags.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten alt-tags met de zoekterm.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
nl: De afbeeldingen op deze pagina hebben geen alt-tags met je zoekterm.

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
nl: De zoekterm %s komt niet voor in de paginatitel.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
nl: De zoekterm komt voor in de URL van deze pagina.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
nl: De zoekterm komt niet voor in de URL van deze pagina. Wanneer je de URL zou aanpassen, vergeet dan geen 301 redirect van de oude URL naar de nieuwe!

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
nl: De zoekterm komt voor in de eerste paragraaf van je content.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
nl: De zoekterm-dichtheid is %s%%, wat aan de lage kant is. De zoekterm werd %s keer gevonden.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
nl: De zoekterm-dichtheid is %s%%, wat goed is. De zoekterm werd %s keer gevonden.

en: The keyword density is %s%%, which is over the advised 4.5%% maximum, the keyword was found %s times.
nl: De zoekwoorddichtheid is %s%%, wat meer is dan de geadviseerde maximum van 4.5%%, het zoekwoord is %s keer gevonden. 

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
nl: De zoekterm komt niet voor in de eerste paragraaf van je content. Zorg dat het onderwerp direct duidelijk is.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
nl: De zoekterm voor deze pagina bevat een of meer %sstop-woorden%s, overweeg deze te verwijderen. Gevonden '%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
nl: De metabeschrijving bevat het belangrijkste zoekterm.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
nl: De meta description is minder dan 120 tekens, hoewel er tot %s tekens beschikbaar zijn. %s

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
nl: De paginatitel bevat %d tekens, wat minder is dan het aanbevolen minimum van 40 tekens. Neem de ruimte om zoekterm-variaties toe te voegen of schrijf een aantrekkelijke call-to-action-titel.

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
nl: De paginatitel bevat %d tekens, wat meer is dan de zichtbare limiet van 70 tekens; sommige woorden zullen niet zichtbaar zijn in de zoekresultaten.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
nl: De paginatitel bevat een zoekterm aan het begin, wat de rankings ten goede komt.

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
nl: De paginatitel bevat een zoekterm, maar deze staat niet aan het begin; probeer deze naar voren te verplaatsen.

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
nl: De paginatitel is meer dan 40 tekens en minder dan de aanbevolen 70 tekens limiet. 

en: The post %s appeared first on %s.
nl: Het bericht %s verscheen eerst op %s.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
nl: De prioriteit van deze pagina in de XML sitemap.

en: The separator defined in your theme's <code>wp_title()</code> tag.
nl: De separator zoals deze is ingesteld in de <code>wp_title()</code> tag van je thema.

en: The site's name
nl: De naam van de website

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
nl: De slug van deze pagina bevat een of meerdere <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Stopwoord_%28taalkunde%29">stopwoorden</a>, overweeg ze te verwijderen.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
nl: De slug van deze pagina is wat lang, overweeg om deze in te korten.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
nl: De opgegeven meta description bevat meer dan %s tekens, kort deze in om zeker te weten dat de hele description zichtbaar zal zijn. %s

en: Theme License
nl: Thema Licentie

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
nl: De pagina inhoud vat %d woorden. Dit is absoluut te weinig en zou moeten worden verhoogd.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
nl: Deze pagina's worden niet geïndexeerd, dus zullen ze nooit in de zoekresultaten verschijnen.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
nl: Dit %s volgt de indexatie-regels zoals ze zijn ingesteld onder Titels & meta's, je kunt het hier overschrijven.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze instelling wordt gebruikt om automatisch content aan je RSS toe te voegen. Specifieker: het is om links terug naar je website en je website-berichten toe te voegen. Hierdoor zullen 'domme' scrapers automatisch deze links ook toevoegen en zullen zoekmachines jou identificeren als de originele bron van de content.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt als het bericht of de pagina geen afbeeldingen bevat.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
nl: Met deze ongelooflijk krachtige functie kun je inhoud aan het begin en eind van een bericht in je RSS feed toevoegen. Hiermee kun je links verkrijgen van diegenen die je inhoud stelen!

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
nl: Dit is een exportbestand van de instellingen voor de WordPress SEO plugin door Yoast.com

en: This is the WordPress SEO Dashboard, here you can restart this tour or revert the WP SEO settings to default.
nl: Dit is het WordPress SEO Dashboard, hier kan de tour opnieuw beginnen of WordPress SEO  terugzetten naar de standaardinstellingen.

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %s nofollow link(s) en %s normale uitgaande link(s).

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
nl: Deze pagina heeft %s uitgaande link(s), allemaal van het type nofollow.

en: This page has %s outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %s uitgaande link(s).

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
nl: Dit voorkomt dat reageren op reacties werkt als de gebruiker JavaScript heeft uitgeschakeld, maar op een grote website kan dit een <em>enorme</em> verbetering zijn voor de 'doorzoekbaarheid' voor zoekmachines als je veel reacties hebt.

en: Title
nl: Titel

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken in de titel

en: Title optimization
nl: Titel optimalisatie

en: Title settings
nl: Titelinstellingen

en: Title template
nl: Titelsjabloon

en: Title to use for Author page
nl: Titel voor de auteurspagina

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nl: Titel voor de pagina zoals deze gebruikt wordt in het kruimelpad

en: Titles &amp; Metas
nl: Titels &amp; Meta's

en: To be able to access your %sFacebook Insights%s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user, but if you have an app for your site, you could use that. For most people a user will be "good enough" though.
nl: Om toegang te krijgen tot de %sFacebook Insights%s van jouw site, is het nodig om een Facebook Admin op te geven. Dit kan een gebruiker of Facebook App zijn. Voor de meeste mensen zal een gebruiker echter "goed genoeg" zijn.

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
nl: Om de pagina analyse optimaal te kunnen gebruiken, moet je deze (door je host laten) installeren.

en: To maintain a plugin as big as WordPress SEO, we need to know what we're dealing with: what kinds of other plugins our users are using, what themes, etc. Please allow us to track that data from your install. It will not track <em>any</em> user details, so your security and privacy are safe with us.
nl: Om een plugin zo groot als WordPress SEO te onderhouden, is het van belang dat we weten waar we mee omgaan: welke andere plugins en thema's gebruik je? Sta ons a.u.b. toe om data van jouw installatie te verzamelen. We verzamelen <em>geen</em> gebruikers details, dus jouw beveiliging en privacy is veilig bij ons.

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
nl: Om de pagina analyse bij te werken sla het op als concept of werk het bij om dit tabblad opnieuw te bekijken

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken, met minder moeilijke woorden om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter gebruikersnaam (zonder @)

en: Unchecking this box allows authors and editors to redirect posts, noindex them and do other things you might not want if you don't trust your authors.
nl: Uitvinken van dit selectievak laat auteurs en redacteuren berichten verplaatsen, noindex aanzetten en andere dingen doen die je misschien niet wilt als je je auteurs niet vertrouwt.

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
nl: Uitpakken mislukt - bestand settings.ini is niet gevonden.

en: Unzipping failed with error "%s".
nl: Uitpakken mislukt, errormelding "%s".

en: Update Facebook Apps
nl: Facebook apps updaten

en: Updated Robots.txt
nl: Robots.txt bijgewerkt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Wanneer je dit thema update, gaan alle wijzigingen verloren. 'Annuleer' om te stoppen, 'OK' om te updaten.

en: Upgrade to WordPress SEO Premium &raquo;
nl: Upgrade naar WordPress SEO Premium &raquo;

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained <a href="https://yoast.com/wordpress/plugins/breadcrumbs/">here</a>. For the more code savvy, insert this in your theme:
nl: Het gebruik van de breadcrumbs functie wordt <a href="https://yoast.com/wordpress/plugins/breadcrumbs/">hier</a> beschreven. Als ontwikkelaar kun je dit in je thema plaatsen:

en: Use %s default (Currently: %s)
nl: Gebruik %s standaard (Nu: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
nl: <code>Meta</code> zoekterm-tag gebruiken?

en: Use a Facebook App as Admin
nl: Gebruik een Facebook app als admin

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nl: Gebruik dit formulier om een site te resetten naar de standaard SEO instellingen.

en: Variables
nl: Variabelen

en: View
nl: Bekijk

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: WP Page Title
nl: WP Pagina Titel

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
nl: Wie heeft toegang tot de WordPress SEO instellingen

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
nl: WooThemes SEO framework instellingen &amp; data succesvol geïmporteerd.

en: WordPress SEO by Yoast
nl: WordPress SEO door Yoast

en: WordPress SEO has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nl: WordPress SEO heeft automatisch vastgesteld of het de titels op je pagina's moet herschrijven. Als je denkt dat dat niet goed is en je weet wat je doet, dan kan je de instelling hier veranderen.

en: WordPress SEO settings
nl: WordPress SEO instellingen

en: XML Sitemaps
nl: XML sitemaps

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
nl: Yoast broodkruimels-opties niet gevonden

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
nl: Yoast broodkruimels-opties succesvol geïmporteerd

en: Yoast WordPress SEO Settings
nl: Yoast WordPress SEO instellingen

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
nl: Je kan de titel en beschrijving van de blogpagina instellen door %sde blogpagina zelf te bewerken &raquo;%s 

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
nl: Je kan de titel en beschrijving voor de voorpagina instellen door %sde voorpagina zelf te bewerken &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
nl: Je kan je XML sitemap hier vinden: %sXML Sitemap%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
nl: Je kan de velden hieronder gebruiken om te verifiëren met de verschillende Webmaster Tools. Wanneer je site al geverifieerd is kun je deze gewoon vergeten. Voer anders de verify meta values in voor:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nl: Je kan de volgende variabelen in de content gebruiken, ze worden vervangen door de waarde aan de rechterkant.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nl: Je kunt geen %s bewerken die niet van jou zijn.

en: You can't edit %s.
nl: Je kunt geen %s bewerken.

en: You cannot create a robots.txt file.
nl: Je kunt geen robots.txt bestand creëren.

en: You cannot edit the .htaccess file.
nl: Je kan het .htaccess bestand niet bewerken.

en: You cannot edit the robots.txt file.
nl: Je kan het robots.txt bestand niet bewerken.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
nl: Jouw licentie sleutel is gedefinieerd in de %s PHP constante.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
nl: Je hoeft je XML sitemap <strong>niet</strong> te genereren, ook kost het geen tijd om het te genereren als je een bericht plaatst.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
nl: Je hebt je berichtnaam niet in de URL van je berichten en pagina's. Het is ten zeerste aanbevolen om dat wel te doen. Overweeg je permalink structuur aan te passen naar <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
nl: Je hebt geen robots.txt bestand, maak er hier een aan:

en: You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
nl: Je hebt geen zoekwoord of zoekzin gebruikt in welke subkop dan ook (zoals een H2) in je tekst.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
nl: Het kan zijn dat je extra variabelen gebruikt die je niet opgeruimd wil hebben, voeg deze hier toe (gescheiden door komma's).

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: %sGa naar Instellingen%s - Lezen en haal het vinkje weg bij Zoekmachine zichtbaarheid.

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: You searched for %s
nl: Je zocht naar %s

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
nl: Je linkt naar een andere pagina met het zoekterm waarmee je deze pagina wil laten ranken. Overweeg dit aan te passen als je deze pagina echt wil ranken.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
nl: Je hebt dit zoekwoord nog nooit eerder gebruikt, heel goed.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
nl: Je hebt het maximaal aantal activities bereikt. Je moet <a href="%s">je licentie upgraden</a> om hem op deze site te kunnen gebruiken.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
nl: Je hebt dit zoekwoord %1$seen keer eerder%2$s gebruikt, zorg er voor dat het heel duidelijk is welke URL op je website het belangrijkst is voor dit zoekwoord.

en: You've used this focus keyword %3$s%4$d times before%2$s, it's probably a good idea to read %1$sthis post on cornerstone content%2$s and improve your keyword strategy.
nl: Je hebt dit zoekwoord %3$s%4$d keer eerder gebruikt%2$s. Het is misschien een goed idee om %1$sdit bericht over goede content%2$s te lezen en je zoekwoord-strategie te verbeteren.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
nl: Je %s licentie is geactiveerd. Je hebt een ongelimiteerde licentie.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
nl: je %s licentie is geactiveerd. Je hebt %d van de %d activities gebruikt.

en: Your %s license has been deactivated.
nl: Je %s licentie is gedeactiveerd.

en: Your %s license will expire on %s.
nl: Je %s licentie zal verlopen op %s.

en: Your hosting environment does not support PHP's %sDocument Object Model%s.
nl: Je hosting provider bied geen ondersteuning voor PHP's %sDocument Object Model%s.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
nl: Jouw zin bestaat uit meer dan 10 woorden, de zin moet korter zijn en er kan maar een zin zijn.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
nl: Je licentie is verlopen. Je moet je <a href="%s">licentie vernieuwen</a> om deze weer te kunnen gebruiken.

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
nl: Jouw thema bevat een metabeschrijving waardoor WordPress SEO niet goed werkt. Verwijder de volgende zin of klik los op:

en: difficult
nl: moeilijk

en: easy
nl: makkelijk

en: fairly difficult
nl: redelijk moeilijk

en: fairly easy
nl: redelijk makkelijk

en: very difficult
nl: heel moeilijk

en: very easy
nl: heel makkelijk
